Ndryshimi mes inspektimeve të "Pogradeci"

Jump to navigation Jump to search
43 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v (Ndryshova vetem nje foto te liqenit te ohrit, fotoja eshte e bere prej meje)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20090717145607/http://www.bashkiapogradec.gov.al/ Bashkia Pogradec]
* [http://www.pogradec.info/ Faqe interneti për Pogradecin]
 

Menyja e navigimit