Flamuri i Jersey

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flumuri i Jersey

Flamuri i Jersey u adoptua nga Shteti Jersey12 qershor, 1979.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]