Flamuri i San Marinos

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Flamuri i San Marinos

Flamuri i San Marinos formohet nga dy vija horizontlae të barabarta me ngjyrë të bardhë (lartë) dhe të kaltër të çelët, kurse nëmes ka stemën kombëtare

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]