Koshi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kosh
Fshat
Vendndodhja
Kosh is located in Kosova
Kosh
Kosh
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 41′ 40″ Veri

20° 33′ 47″ Lindje

Kosh është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]