Zhakova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Zhakovë
Dardhë
Fshat

Zhakovë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Dardhë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]