Muzhevina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Muzhevinë
Muzakaj
Fshat

Muzhevinë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Muzakaj.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]