Mojstiri (Burim)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mojstir
Fshat
Vendndodhja
Mojstir is located in Kosova
Mojstir
Mojstir
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 593 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 48′ 1″ Veri

20° 32′ 34″ Lindje

Mojstir është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]