Zabllaqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Zabllaq
Frashën
Fshat

Zabllaq është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Blaç dhe Frashën.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]