Uça

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Uçë
Fshat
Vendndodhja
Uçë is located in Kosova
Uçë
Uçë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 49′ 3″ Veri

20° 36′ 30″ Lindje

Uçë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]