Llukaca e Thatë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Llukacë e Thatë
Lugthat
Fshat

Llukacë e Thatë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Lugthat.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]