Dreja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Drejë
Fshat
Vendndodhja
Drejë is located in Kosova
Drejë
Drejë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 41′ 34″ Veri

20° 31′ 26″ Lindje

Drejë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Shih dhe këtë[redakto | përpunoni burim]

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]