Kaliçani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kaliçan
Fshat
Vendndodhja
Kaliçan is located in Kosova
Kaliçan
Kaliçan
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 554 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 45′ 30″ Veri

20° 21′ 13″ Lindje

Kaliçan është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]