Dubova e Vogël

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dubovë e Vogël
Drilon i Vogël
Fshat

Dubovë e Vogël është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Drilon i Vogël.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]