Dragoleci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dragolec
Mollëzë
Fshat

Dragolec është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Mollëzë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]