Gjurakoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gjurakoc
Fshat
Vendndodhja
Gjurakoc is located in Kosova
Gjurakoc
Gjurakoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 43′ 32″ Veri

20° 28′ 19″ Lindje

Gjurakoc është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]