Bellopoja (Burim)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Bellopojë
Grunajë
Fshat

Bellopojë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Grunajë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]