Llukaca e Begut

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llukacë e Begut
Begaj
Fshat

Llukacë e Begut është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Begaj.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]