Zallçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zallç
Fshat

Zallç është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]