Jump to content

Shalinovica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shalinovicë
Shalë
Fshat

Shalinovicë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Shalës dhe Shalë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]