Rakoshi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rakosh
Fshat
Vendndodhja
Rakosh is located in Kosova
Rakosh
Rakosh
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 568 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 47′ 10″ Veri

20° 36′ 17″ Lindje

Rakosh është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]