Ndryshimi mes inspektimeve të "Flamuri i Andorrës"

Jump to navigation Jump to search
v
roboti ndryshoj: nah:Īpān Andorra; cosmetic changes
v (roboti shtoj: gl:Bandeira de Andorra)
v (roboti ndryshoj: nah:Īpān Andorra; cosmetic changes)
 
== Shih dhe këtë ==
* [[Andorra]]
 
{{flam-cung}}
[[mk:Знаме на Андора]]
[[ms:Bendera Andorra]]
[[nah:PāmitlĪpān Andorra]]
[[nl:Vlag van Andorra]]
[[no:Andorras flagg]]

Menyja e navigimit