Çeshanoviqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çeshanoviq
Fshat
Vendndodhja
Çeshanoviq is located in Kosova
Çeshanoviq
Çeshanoviq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 57′ 59″ Veri

20° 39′ 10″ Lindje

Çeshanoviq është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]