Jump to content

Stërnaca e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Stërnacë e Epërme
Fshat

Stërnacë e Epërme është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]