Zhareva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zharevë
Fshat
Vendndodhja
Zharevë is located in Kosova
Zharevë
Zharevë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 831 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 1′ 47″ Veri

20° 39′ 51″ Lindje

Zharevë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]