Jump to content

Jasenoviku i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jasenovik i Poshtëm
Fshat

Jasenovik i Poshtëm është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]