Jasenoviku i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jasenovik i Poshtëm
Fshat
Vendndodhja
Jasenovik i Poshtëm is located in Kosova
Jasenovik i Poshtëm
Jasenovik i Poshtëm
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 572 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 55′ 16″ Veri

20° 40′ 39″ Lindje

Jasenovik i Poshtëm është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]