Kozareva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kozarevë
Fshat
Vendndodhja
Kozarevë is located in Kosova
Kozarevë
Kozarevë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 802 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 57′ 34″ Veri

20° 44′ 6″ Lindje

Kozarevë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]