Kalludra e Vogël

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kalludër e Vogël
Fshat

Kalludër e Vogël është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]