Prevllaku (Zubin Potok)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Prevllak
Prevllak
Fshat

Prevllak është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Prevlak.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]