Çitlluku (Zubin Potok)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çitlluk
Fshat
Vendndodhja
Çitlluk is located in Kosova
Çitlluk
Çitlluk
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 612 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 54′ 56″ Veri

20° 42′ 33″ Lindje

Çitlluk është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]