Jump to content

Crepula

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Crepulë
Fshat

Crepulë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]