Babiqi (Zubin Potok)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Babiq
Fshat
Vendndodhja
Babiq is located in Kosova
Babiq
Babiq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 57′ 47″ Veri

20° 31′ 2″ Lindje

Babiq është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]