Zeçeviqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zeçeviq
Fshat
Vendndodhja
Zeçeviq is located in Kosova
Zeçeviq
Zeçeviq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 0′ 16″ Veri

20° 39′ 10″ Lindje

Zeçeviq është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]