Zupçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zupç
Fshat
Vendndodhja
Zupç is located in Kosova
Zupç
Zupç
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 529 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 53′ 46″ Veri

20° 46′ 4″ Lindje

Zupç është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]