Kobillogllava

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kobillogllavë
Fshat
Vendndodhja
Kobillogllavë is located in Kosova
Kobillogllavë
Kobillogllavë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 882 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 56′ 55″ Veri

20° 42′ 8″ Lindje

Kobillogllavë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]