Kovaçi (Zubin Potok)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kovaç
Fshat

Kovaç është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]