Preseka (Zubin Potok)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Presekë
Fshat
Vendndodhja
Presekë is located in Kosova
Presekë
Presekë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1276 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 55′ 38″ Veri

20° 34′ 17″ Lindje

Presekë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]