Jasenoviku i Epërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jasenovik i Epërm
Fshat
Vendndodhja
Jasenovik i Epërm is located in Kosova
Jasenovik i Epërm
Jasenovik i Epërm
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 55′ 19″ Veri

20° 39′ 5″ Lindje

Jasenovik i Epërm është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]