Jump to content

Jasenoviku i Epërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jasenovik i Epërm
Fshat

Jasenovik i Epërm është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]