Bregu i Madh (Zubin Potok)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Breg i Madh
Fshat
Vendndodhja
Breg i Madh is located in Kosova
Breg i Madh
Breg i Madh
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 55′ 54″ Veri

20° 40′ 41″ Lindje

Breg i Madh është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]