Jump to content

Shtuoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shtuoc
Fshat

Shtuoc është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]