Varraga e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Varragë e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Varragë e Epërme is located in Kosova
Varragë e Epërme
Varragë e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 780 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 58′ 60″ Veri

20° 34′ 42″ Lindje

Varragë e Epërme është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]