Vojmislliqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vojmislliq
Fshat
Vendndodhja
Vojmislliq is located in Kosova
Vojmislliq
Vojmislliq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 58′ 57″ Veri

20° 42′ 29″ Lindje

Vojmislliq është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]