Përdoruesi:Jushi~sqwiki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia:Babel
sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
sh-4 Корисник течно говори српскохрватски.
Korisnik tečno govori hrvatskosrpski.
Flag of Kosovo.svg Ky përdorues vjen nga Kosova.

Vizitues të nderuar. Së pari ju falenderoj për vizitën tuaj që po i bëni faqes sime përdoruese. Më poshtë shihni artikujt dhe kategorit në të cilat kam redaktuar dhe krijuar. Në qoft se keni ndonje vërejtje, lirisht ma bëni me dije...por ju lutem të mos ndryshoni këtë faqe pa komunikuar me mua.

Tung nga Jushi

Krijuar nga unë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

radio Vizioni

Redaktuar te...[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Podujevë, Besiana


Numri i artikujve shqip[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Artikuj të rinjë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Artikuj të ndryshuar[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lista e shkurtesave:
P
Përpunim Wikidata
r
Ky redaktim mund të jetë dëmtues dhe duhet të rishikohet (more info)
R
Ky redaktim krijoi një faqe të re (shiko gjithashtu listën e faqeve të reja)
v
Ky është një redaktim i vogël
b
Ky redaktim u krye nga një robot
(±123)
Madhësia e faqes ndryshoi me këtë numër bajtësh
Temporarily watched page

7 tetor 2022

6 tetor 2022