Dallime mes rishikimeve të "Gjurakoci"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  1 vit më parë
E vendosa emrin modern te Gurrakocit ( nuk quhet më Gjurakoc as Gjurakofc)
v (Origjina e emrit, pozita dhe vetitë gjeografike, popullsia.)
(E vendosa emrin modern te Gurrakocit ( nuk quhet më Gjurakoc as Gjurakofc))
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Infobox KS vendbanim
|Emri = '''GjurakocGurrakoc'''
|Emër_tjetër =
|Lloji i vëndbanimit = Fshat
<!-- == Ekonomia == -->
<!-- == Kultura == -->
<!-- == Historia == -->
 
== Shih dhe këtë ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve