It's for You

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
It's for You
Festivali Evropian i Këngës 2010
ShtetiIrlanda
PerformuesNiamh Kavanagh
GjuhaAngleze
KompozitorëNiall Mooney, Mårten Eriksson, Jonas Gladnikoff
TekstshkruesLina Eriksson
Performanca e Finales
Paraqitjet tjera
◄ Et Cetera (2009)   

It's for You (Shqip:Është për ty) është këngë nga Niamh Kavanagh e kompozuar nga Niall Mooney, Mårten Eriksson dhe Jonas Gladnikoff dhe e shkruar nga Lina Eriksson. Kjo këngë do riprezantojë IrlandënFestivalin Evropian të Këngës 2010.