Jon Lilygreen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Jon Lilygreen është një këngëtarë Welsh nga Qipro i cili në bashkpunim me grupin The Islanders dhe këngën Life Looks Better In Spring do riprezantojnë QipronFestivalin Evropian të Këngës 2010.[1]

Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Gustav Dahlander (8 shkurt 2010): Jon Lilygreen dhe The Islanders do riprezantojnë Qipron në Oslo!. EBU. Vizituar në 8 shkurt 2010.