Jon Lilygreen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Jon Lilygreen është një këngëtarë Welsh nga Qipro i cili në bashkpunim me grupin The Islanders dhe këngën Life Looks Better In Spring do riprezantojnë QipronFestivalin Evropian të Këngës 2010.[1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Dahlander, Gustav (8 shkurt 2010). "Jon Lilygreen dhe The Islanders do riprezantojnë Qipron në Oslo!". EBU. Marrë më 2010-02-08. Nuk lejohet formatim teksti në: |publisher= (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)