Life Looks Better in Spring

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flag of Cyprus.svg Life Looks Better in Spring
Festivali Evropian i Këngës 2010
Shteti Qipro
Performues Jon Lilygreen dhe The Islanders
Gjuha Angleze
Performanca e Finales
Paraqitjet tjera
◄ Firefly (2009)   

Life Looks Better in Spring është një këngë nga Jon Lilygreen dhe The Islanders të cilët do riprezantojnë QipronFestivalin Evropian të këngës 2010Oslo.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]