Lako je sve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flag of Croatia.svg Lako je sve
Festivali Evropian i Këngës 2010
Shteti Kroacia
Performues Feminnem
Gjuha Kroate
Kompozitorë Branimir Mihaljević
Tekstshkrues Pamela Ramljak
Neda Parmać
Performanca e Finales
Paraqitjet tjera
◄ Lijepa Tena (2009)   

Lako je sve (Gjithçka është e lehtë) është këngë nga Feminnem, këngë kjo që do riprezantojë KroacinëFestivalin Evropian të Këngës 2010Oslo.

Kënga[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ploti/Kënga është e shkruar nga Pamela Ramljak Neda Parmać (Pjestare e Feminnem) dhe e kompozuar nga Branimir Mihaljević.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]