Jump to content

Run Away

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Run Away
Festivali Evropian i Këngës 2010
ShtetiMoldavia
PerformuesSun Stroke Project dhe Olia Tira
GjuhaAngleze
Performanca e Finales
Paraqitjet tjera
◄ Hora din Moldova (2009)   

Run Away (Ik) është këngë nga Sun Stroke Project dhe Olia Tira që do ta riprezantojnë MoldavinëFestivalin Evropian të Këngës 2010Oslo.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]