Ndryshimi mes inspektimeve të "Provinca Huelva"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Huelva''' është një [[Provincat e Spanjës|provincë]] e [[Komunitetet autonome të Spanjës|komunitetit autonom]] [[Andalusia]], në [[Spanja|Spanjë]]. Huelva ka një popullsi prej 483,792 banorë, dhe përfshinë një sipërfaqe prej 10,148 km<sup>2</sup>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}
 

Menyja e navigimit