Dobërdoli (Klinë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dobërdol
Telis
Fshat

Dobërdol është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Mirash dhe Telis.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]